Şubat ayında Netflix Türkiye ’de neler var? [Video]

Netflix Türkiye‘nin şubat programı açıklandı. Heyecanla beklenen Altered Carbon‘un da yer aldığı liste bu ay bizi bekleyen yapımları müjdeliyor.

Popüler çevrim içi yayın platformu, şubat ayında gelecek içerikleri müjdeledi. Platformun bu ay merakla beklenen ana yapımı ise Altered Carbon. Teknolojik bir distopyada geçen hikaye insanların bilinçlerini başka bedenlere aktarabildiği bir gelecekte yer alıyor. Ana karakterimiz Takeshi Kovacs ise “ölüm uykusundan” uyandırılarak onu uyandıran iş adamının katilini bulmak üzere bir maceraya atılıyor. Altered Carbon ile ilgili daha detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Bunun dışında şubat ayı pek çok yeni diziye de ev sahipliği yapıyor. Seven Seconds, Everything Sucks!, Damnation, Re:Mind gibi pek çok dizi ilk sezonuyla yayın platformundaki yerini alacak. Sevgililer Günü ’nün etkisi ise kendini platformda hissettiriyor. Senin Gibisi Yok, İlk Tanıştığımız Gece gibi orijinal filmler yayın için gün sayıyor. Fullmetal Alchemist hayranlarına da bir müjde verelim, film şubatta Netflix ’te. Platforma orijinal yapımların dışında bu ay 100 ’ün üstünde film ve dizi de dahil oluyor. Orijinal yapımların yayın listesine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Video

Orijinal diziler

Altered Carbon: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 2 Şubat
İnsan zihninin dijitalleştiği ve vücuttan vücuda aktarıldığı gelecek 300 yılı konu alan yeni bir dizi. Klasik siberpunk romanından esinlenmiştir.
Seven Seconds: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 23 Şubat
Afro-Amerikalı bir gencin polis tarafından kritik bir şekilde yaralanmasının ardından, Jersey City ’de tansiyon yükselir.
Damnation: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 1 Şubat
Büyük Buhran sırasında Iowa ’nın kırsal bir toplumunda, şiddetli bir geçmişe sahip bir yabancı, vaiz olarak ortaya çıkar ve çiftçileri bir greve sürükler.
Everything Sucks!: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 16 Şubat
1996 yılında Oregon ’da geçen bu ilginç yetişkinliğe geçiş öyküsünde, lisenin Av kulübü ve drama kulübü birbirine ters düşer.
Marsilya: 2. Sezon – Çıkış Tarihi: 23 Şubat
Muhafazakâr milliyetçiler güç kazanıp gizli bir komplo ile şehrin en sevilen futbol takımını hedef alınca, Marsilya ’nın kalbinde savaş patlak verir.
Re:Mind: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 15 Şubat
On bir lise arkadaşı, uyandıklarında kendilerini büyük bir yemek odasında kilitli bulurlar. Hayatlarından korkarken, aynı zamanda bu gizemli durumu araştırmaya koyulurlar.
First Team: Juventus FC: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 16 Şubat
Futbol kulübünün tarihe geçen yıldızlarına ve etki yaratmak isteyen gelecek vaat eden oyuncular üzerine odaklanan bu dizide, İtalya ’nın Juventus FC takımının derinliklerine inin.
David Letterman ile Sıradaki Konuğum: Bölüm 2 – Çıkış Tarihi: 9 Şubat
Dünya çapında tanınmış kişiliklerle ve merakını dile getiren konu alanlarıyla David Letterman, derin söyleşilerinin aylık serilerine geri dönüyor.
Coach Snoop: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 2 Şubat
İkonik rap sanatçısı Snoop Dogg, büyürken yaptığı hataların aynısını çocuklar yapmasın diye genç bir futbol ligi kurar.
The Joel McHale Show with Joel McHale – Çıkış Tarihi: 18 Şubat
Trend haberler, popüler kültür, sosyal medya, orijinal videolar ve dahası için Joel McHale ’nin yeni haftalık stand-up programında buluşalım.
Derren Brown: The Push – Çıkış Tarihi: 27 Şubat
Hipnoz ve telkin uzmanı Derren Brown, manipülasyonun sıradan bir insanı dehşet verici bir eyleme nasıl teşebbüs ettirdiğini gösteren cesur sosyal bir deney yapar.

Netflix Film

FullMetal Alchemist – Çıkış Tarihi: 19 Şubat
Simyacı Edward Elric, kardeşi Al ’in bedenini kurtarabilmenin bir yolunu ararken, askeri yönetim ve gizemli canavarlar tarafından yakından izlenir.
Senin Gibisi Yok – Çıkış Tarihi: 16 Şubat
Kanser teşhisi koyulan Abbie, çocukluk arkadaşı, aynı zamanda ise nişanlısı olan Sam için yeni bir aşk bulmak amacıyla komik bir göreve çıkar.
İlk Tanıştığımız Gece – Çıkış Tarihi: 9 Şubat
Kendisini zamanda geriye götüren sihirli bir fotoğraf kabinini kullanan Noah, Avery ile tanıştıkları geceyi sürekli baştan yaşayıp onu kendisine âşık etmek için ikna etmeye çalışır.
Ritüel – Çıkış Tarihi: 9 Şubat
Uzun süredir -ancak yapmacık- arkadaşlıkları olan dört kişi, asla geri dönemeyecekleri İsveç ’in yaban hayatına doğru bir yürüyüş gezisine çıkar.
Sessiz Kahraman – Çıkış Tarihi: 23 Şubat
Şiddet dolu bir geçmişe sahip dilsiz bir adam, kayıp sevgilisini ararken yakın geleceğin Berlin ’inin kalabalık yer altı dünyasına inmek zorunda kalır.
Forgotten – Çıkış Tarihi: 21 Şubat
İdolü olarak gördüğü abisi kaçırıldıktan sonra tamamen değişmiş bir şekilde geri döndüğünde, Jin-Seok bu şaşırtıcı hikâyenin gerçeklerini gün yüzüne çıkarmaya çalışır.
Metrekare Başına Aşk – Çıkış Tarihi: 14 Şubat
Bu garip Bollywood romantik komedisinde, bir çift birlikte Mumbai ’de bir ev satın almak için anlaşmalı bir evlilik yapar.

Orijinal komedi

Fred Armisen: Standup For Drummers – Çıkış Tarihi: 6 Şubat
San Francisco ’dan canlı yayınlanan programda, komedyen Fred Armisen müzik türleri, baterist olmak, bölgesel aksanlar ve daha birçok konu hakkındaki düşüncelerini paylaşacak ve gösterecek.
Kavin Jay: Everybody Calm Down! – Çıkış Tarihi: 2 Şubat
Malezyalı stand-up komedyeni Kavin Jay, klişeleri yıkma üzerine Singapur seyircisiyle VHS çağında büyüme hakkındaki hikâyelerini paylaşır.

Orijinal belgesel

The Trader (Sovdagari) – Çıkış Tarihi: 9 Şubat
Bu belgeselde, patateslerin para birimi olduğu ve hırsın fakirlikle son bulduğu Gürcistan Cumhuriyeti ’nin kırsal köşesindeki hayat ele alınıyor.
Seeing Allred – Çıkış Tarihi: 9 Şubat
Politika ve iş dünyasının en hatırı sayılır isimlerine karşı mücadele etmiş olan kışkırtıcı feminist avukat Floria Allred ’in toplumsal ve özel yönlerini keşfedin.
Ugly Delicious: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 23 Şubat
David Chang ve Peter Meehan, uzak bölgelerdeki şehirleri gezerek ve yerel kültürün gastronomiyi nasıl etkilediğini öğrenmek için dünyanın en iyi yemeğini keşfetmeye çıkarlar.

Çocuklar için orijinal diziler

Luna Petunia: Return to Amazia: 1. Sezon – Çıkış Tarihi: 2 Şubat
Lunia Petunia, eski arkadaşları — ve Hayvan İmparatorluğu ’ndan yeni arkadaşıyla koleksiyon kitabına anılar ekleyerek sihirli Amazia ’ya geri döner.
Greenhouse Academy: 2. Sezon – Çıkış Tarihi: 14 Şubat
Yeni öğrenci Aspen, Hayley ile Leo ’nun arasına girer. Max ve Jackie, Emma ’nın aniden okuldan ayrılışının nedenlerini araştırırlar. Brooke ise kötü bir etkinin altında kalır.

Yazar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir