Böyle sürpriz görülmedi; 200 şanslı uçak yolcusuna Samsung Galaxy Note 8 [Video]

Ağustos ayında tanıtılan Samsung Galaxy Note 8 özellikleriyle pek çok kullanıcının aklını çelmeyi başardı. Fakat Galaxy Note 7 ile yaşananlar hala birçok kullanıcının aklını karıştırıyor. Kullanıcı memnuniyetini en üst seviyeye taşımak isteyen Samsung ise bir uçuşta 200 kişiye Galaxy Note 8 hediye etti!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yıl Samsung için oldukça zor geçti. Büyük beğeni toplayan özellikleri olan Samsung Galaxy Note 7‘nin geri toplatılmasına kadar geçen süreç büyük bir kabusa dönüştü. Teknoloji devi sorunlu cihazların tamamını piyasadan çekti ve para iadesi gerçekleştirdi. Fakat bu kararlar uygulanana kadar Galaxy Note 7 çoktan uçaklarda yasaklanmıştı bile! Dolayısıyla cihazın tehlikeli olduğu imajı bir kez yerleşmiş oldu. Samsung İspanya ise bu durumu değiştirmek için enteresan bir çalışmaya imza attı. La Coruña ’dan Madrid Barajas ’a gerçekleşen uçuşa bilet alanlar yepyeni bir Samsung Galaxy Note 8 ’in sahibi oldu.

Samsung Galaxy Note8 sürprizi

Paylaşılan bilgilere bakılırsa bu kampanya Samsung İspanya ofisinin insiyatifinde gerçekleştirilmiş. Galaxy Note 7 ’nin uçaklara kabul edilmemesinin ardından Galaxy Note 8 ’in uçaktaki yolculara ücretsiz olarak verilmesi tamamen firmanın ülke içindeki imajını düzeltmeye odaklanıyor. Bu çalışmanın ne kadar başarılı olacağını ise ilerleyen aylarda açıklanacak satış rakamları belli edecek.

Samsung İspanya ’nın 200 ’den fazla Samsung Galaxy Note 8 hediye ettiği etkinliğe dair görüntüleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO

Yazar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir